Vrijdag 7 oktober a.s. is het volgende moment voor een korte tussentijdse bespreking via teams. De bespreking start anders dan we gewend zijn vanaf stipt 09.30 uur tot hooguit 10.30 uur. Het is vijf minuten vooraf mogelijk om in te loggen, zodat alles tijdig klaar staat.

De volgende onderwerpen zijn aangemeld:

Artikel 15 Lpw – Vrijstelling wegens het volgen van ander onderwijs 

Peter van Zuidam zal de bijeenkomst dit keer inhoudelijk voorbereiden en ook ingaan op de volgende stelling:

– Strafrechter dient in leerplichtzaken een eigen beoordeling van de feiten te maken en bij twijfel vrij te spreken.

Wellicht is er nog een actueel onderwerp dat bespreking verdient. Dan horen wij dat graag van je.

Het is fijn als je je uiterlijk donderdag a.s. aanmeldt voor deze bespreking. we versturen uiterlijk vrijdag een uitnodiging met de link voor de sessie. Als er minder dan vijf deelnemers zijn, schuift de bijeenkomst door naar de volgende datum.

Voor de volledigheid hierbij nogmaals de data voor de laatste 2 bijeenkomsten van dit jaar:

vrijdag 4 november 2022 – van 9.30 tot 10.30

vrijdag 2 december 2022 – van 9.30 tot 10.30

Met vriendelijke groet,

Dik Berkhout en Mayken de Roon