Ter gelegenheid van de jaarvergadering organiseert de Vereniging voor Onderwijsrecht een Zoom-webinar. Tijdens de webinar zullen actuele juridische vragen en ontwikkelingen worden besproken die samenhangen met de coronacrisis en de invloed van deze crisis op het onderwijs(recht).

Programma:
11.00 – 11.20 uur
Brechtje Paijmans – De veiligheid van docenten en het aansprakelijkheidsrecht

11.20 – 11.40 uur
Jacob de Boer – Coronamaatregelen in het onderwijs

11.40 – 12.00 uur
Sofie van Londen – Privacy en digitaal onderwijs

12.00 – 12.30 uur
Vragen en discussie

U kunt deelnemen via Zoom. VvO-leden hebben op vrijdag 20 november een email ontvangen met links voor de digitale lezingen. Indien u VvO-lid bent maar deze email niet heeft ontvangen, wordt u verzocht een email te sturen aan de secretaris via secretaris@vvonderwijsrecht.nl